Sportbreak.cz - Dexter
TÝDEN Rok: Souhrny a tipy za roky 2002 - 2023 ZDE

Souhrn tipů z výměny tipů K2profi od uživatelů v "28." týdnu


Úrovně K2profi

Princip TIPŮ a ANTI-TIPŮ

Sázení tipů od ziskových sázkařů je jasné = ziskové. Ale chceme maximálně využít i tipy dlouhodobě špatných = neziskových až silně ztrátových sázkařů, neboť sázením jejich dlouhodobě špatných tipů opačně, budete vlastně sázet velice ziskové tipy. Např. pokud sázkař s Yieldem -25 % vloží do systému tip Sparta - Slavia Tip 1 (1.80), pro ziskové sázení čtenář a odběratel takového tipu VSADÍ TIP OPAČNĚ, tedy vsadí Sparta - Slavia Tip 02 (v kurzu cca 2.00). Při dlouhodobém sázení těchto ANTI-tipů lze dosáhnout poměrně zajímavého zisku. Matematicky musíte odečíst marži sázkových kanceláří (cca 7 - 10 %) a počítat zisk z kurzů opačných tipů. Proto sázkaře z ANTI - Extraliga a ANTI - 1. liga řadíme na stejně důležitou pozici jako ziskové sázkaře z Extraligy nebo 1. ligy. V bilanci K2profi bude statistika těchto ANTI-tipů zobrazena také opačně, počítána z ANTI-tipů po odečtení marže.


Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

VtipyKurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.