Chance

Pravidla soutěže Hora K2 – mini


1. Uživatel tipuje na víkend 10 zápasů.

2. Obvykle v úterý do 12.00 hodin admini nastaví víkendové zápasy, poté mohou uživatelé tipovat do pátku 23.59 hodin. Vyhodnocení probíhá od víkendu do pondělí.

3. Hraje se prestižně a vytváří se tabulka:

 • za každý týden
 • za každý měsíc
 • roční soutěž
Rozpis týdnů (číslo týdne), do kterého měsíce patří v roce 2020:
 • Leden - 1, 2, 3, 4
 • Únor - 5, 6, 7, 8
 • Březen - 9, 10, 11, 12, 13
 • Duben - 14, 15, 16, 17
 • Květen - 18, 19, 20, 21, 22
 • Červen - 23, 24, 25, 26
 • Červenec - 27, 28, 29, 30
 • Srpen - 31, 32, 33, 34, 35
 • Září - 36, 37, 38, 39
 • Říjen - 40, 41, 42, 43
 • Listopad - 44, 45, 46, 47, 48
 • Prosinec - 49, 50, 51, 52

4. Vyhodnocení a pořadí se určuje podle nejvyššího součtu uhodnutých kurzů. V případě stejného součtu OK kurzů u více sázkařů, vyhrává sázkař, který dříve zaslal tipy.


5. Prestižní ceny v K2mini: (od 01.01.2018)


Vítěz týdenní K2mini

Co získáte?
7 dní přístupu do všech aktivních placených blogů na K2

Vítěz měsíční K2mini

Co získáte?
1 měsíc E-mailové notifikace FULL (hodnota 330 Kč) + jednu věcnou cenu z nabídky: tričko K2 (vel. L), hučku K2, tričko Ftipy.com (vel. L nebo XL) + aktuální číslo časopisu 1x2tip

Vítěz roční K2mini

Co získáte?
1 rok přístupu k celému souhrnu K2profi + 1 rok Sponzor K2

Triko K2
Hučka K2Tipsport Pyramida


Chance registrace

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips

Med od Jirky


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip
Chance Registrace

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.