SOUTĚŽ UKONČENA - PŘIPRAVUJEME NOVOU


K2 ve spolupráci se Sazkabet a DOXXbet připravila novou soutěž s dotací 100.000 Kč ročně. SOUTĚŽ KONČÍ 31.12.2019

Podmínky soutěže

 • soutěž probíhá od 10.9.2018 po dobu 1 roku (může být prodloužena)
 • v rámci 1 roku je celková suma peněz do soutěže 100.000 Kč (10x 10.000 Kč) či evivalent v EUR (25 Kč/1 EUR)
 • lidé zasílají své tipy do K2profi podle pravidel K2profi, tipy jsou průběžně vyhodnocovány a tvořena statistika tipů
 • důležité je zaslat 10 OK tipů v řadě za sebou v jedné sérii, sérii přerušuje pouze KO tip, tedy pauzy nemají na přerušení série vliv
 • kdo zvládne zaslat 10 OK tipů v řadě v K2profi, získá 10.000 bonusových Kč od Sazkabet (připsané na účet Sazkabetu, jehož ID uvedl sázkař při registraci do K2profi) nebo 400 EUR ve volných sázkách od DOXXbet (připsané na účet DOXXbet, jehož přihlašovací e-mail uvedl sázkař při registraci do K2profi
 • DŮLEŽITÉ: odměna 10.000 bonusových Kč bude připsána pouze sázkaři, který první tip v sérii vsadí u Sazkabetu/DOXXbetu s vkladem min. 100 Kč/4 EUR, další tipy v sérii již nemusí/může u Sazkabetu/DOXXbetu sázet
 • bonusové Kč peníze mají charakter bonusu sázkové kanceláře Sazkabet = popis PDF ZDE
 • volné sázky DOXXbet dle podmínek sázkové kanceláře DOXXbet = popis ZDE
 • soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18-ti let
 • soutěž pořádá a ceny vyplácí přímo na sázkařské účty sázková kancelář Sazkabet a DOXXbet
 • jeden unikátní reálný člověk se může soutěže zúčastnit pouze s jedním nickem K2 a jedním účtem Sazkabet. V případě spekulací, že jeden reálný člověk si vytvoří více nicků a bude spekulovat se zaslanými tipy, ztrácí nárok na cenu a může mu být zablokován přístup všech takových podvodných nicků na K2 se všemi následky (například ztráta přístupu do placených sekcí bez nároku na vrácení zaplacené ceny). K2 má technické prostředky na sledování uživatelů.
 • EXTRA motivace 5000 reálných Kč zaslaných na bankovní účet pro prvního, který udělá 10 OK v řadě v rámci této soutěže a podle pravidel této soutěže - včetně povinnosti vsadit první tip série dle těchto pravidel.

Pojďte ZDARMA na START výměny tipů K2profi na tomto odkazu = VSTUP DO SOUTĚŽE.

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips

Med od Jirky


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.